Mesaj gönder
Ana sayfa

Guangzhou BioKey Healthy Technology Co.Ltd şirket Profili

şirket Profili

Bio key Health, Guangzhou'da Ar-Ge, üretim ve satış ve pazarlamayı entegre eden yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur.2003'ten beri. Bio Key, "Bin Yetenek Programı" girişimci ekibi ve denizaşırı kıdemli otomasyon ekipmanı geliştirme mühendisi ekibi tarafından kuruldu.

 

Şirketin çekirdek ekibi 10 yılı aşkın bir süredir IVD araştırma ve girişimcilik alanında bulunuyor ve çok sayıda moleküler tanısal POCT endüstriyel uygulama teknolojisi, SmartTRF bağışıklık algılama teknolojisi, RT qPCR nükleik asit algılama teknolojisi ve bağımsız araştırma ve geliştirme yetenekleri konusunda uzmanlaştı. enstrümanların.

 

Otomasyon mühendisliği, mikro hassas üretim, immünofloresan, nükleik asit tespiti ve gen dizilimi alanlarında bir dizi bağımsız çekirdek teknolojiye sahiptir.Kuruluşundan bu yana şirket 60'tan fazla patent başvurusunda bulunmuştur ve şu anda 17 yetkili patenti bulunmaktadır.Şirketin, teşhis reaktifleri ve aletleri ve ekipmanları için toplam 500 metrekareden fazla iki Ar-Ge merkezi vardır;2.000 metrekareden fazla GMP atölyesi ve ekipman üretim tesisi kurmuştur;SmartTRF yeni bağışıklık tespit teknolojisine, nükleik asit tespit teknolojisine (POCT) ve üç bilimsel hizmete sahiptir.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
video
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Satıcı

Markalar : Biyo Anahtar

No. Çalışanları : 100~200

Yıllık satış : 5M-10M

Yıl kurulan : 2003

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Guangzhou BioKey Healthy Technology Co.Ltd Sertifikalar Çin Guangzhou BioKey Healthy Technology Co.Ltd Sertifikalar Çin Guangzhou BioKey Healthy Technology Co.Ltd Sertifikalar Çin Guangzhou BioKey Healthy Technology Co.Ltd Sertifikalar Çin Guangzhou BioKey Healthy Technology Co.Ltd Sertifikalar Çin Guangzhou BioKey Healthy Technology Co.Ltd Sertifikalar Çin Guangzhou BioKey Healthy Technology Co.Ltd Sertifikalar